Zážitky z poslední doby

 - by dadulka
Jaké zážitky z posledních týdnů musím zapsat? No tak co se týče návštěv, tak jsem byla za Toníčkem a tetou Ivankou – Toníček je velký dvouletý chlap a já jsem ještě hodně malinká, abych si s ním hrála. Ale stejně Toníčku díky za připravení a následné podávání hraček.

Doma za námi na návštěvu přijela teta Dikobraz – v bříšku už se hezky rýsuje malý kámoš/ka dikobrázek 🙂 a dále teta Tee – přivezla mi super sloníka z Vietnamu..díky teta! Už se těším na tvou svatbu v září!

Jak jsem zmiňovala už minule, konečně mi naši dali něco jiného k jídlu než mlíko (i když mlíčko od mámy je naprosto nejlepší), dostala jsem písemně od pana primáře, že jsem línější..no tak jsem si řekla dobře…tak já se tedy začnu hýbat a otočila jsem se na bříško. No našim se to moc líbilo, tak to dělám od té doby furt. Ještě, že jsem se naučila nejdříve odpočívat s hlavičkou na stranu…no teď už si občas dám i ruku pod hlavu jako profík 🙂 neb je to práce namáhavá a občas se vzteknu.

Jo a děda měl narozky…tak jsme to oslavili…a hlavně jsme oslavili, že šel do důchodu a bude teď hlídací děda. Uvidím ho tak častěji a budeme spolu blbnout, že dědo?!
A to, že mám ráda vodu už víte….tak tady je pár fotek z koupání ve vaně s tátou. Je to zábava, protože si můžu cákat jak chci a pobydu si ve vaně trošku déle než při normálním koupání.