Výlet do Hořovic, Kolovrat a Hostivic

 - by dadulka

Podzim je tu v plné síle a za chvíli prý bude zima! Tak jsme si honem ještě udělali pár výletů, ať si užijeme sluníčka a přírody dokud to jde. 

Zajeli jsme do Hořovic…mého rodného města 🙂 Bylo krásně a my lovili kešky…jediné mínus píšu mamce, neb zapomněla mi vzít dudlík s sebou a tak jsem občas lamentovala. No její chyba, tak ať si to užije. :))
V Hořovicích mají moc hezký zámek a hlavně jeho park…spousta prostoru – už abych uměla chodit a běhat a mohla řádit v listí…tak snad za rok. 
 Tady řádím před obědem:
Do Kolovrat jsme vyrazili za chladného rána…a hezky po nově otevřeném obchvatu .) No jelo se krásně a za chvilku jsme tam byli. 
V autě jsem se prospala a pak jsem dostala hlad, tak mě máma nakrmila  a šlo se hledat kešky. Bylo tam krásně a mají to tam moooc hezké. Viděla jsem i vláček. Mamka cestou řešila opravu jímky doma….proto prý teď nosím papírové plenky…neb nemůže máma prát. No tak si to prý užiju celý týden. 

V nedělu jsme z výletu jeli rovnou k tetě a strejdovi do Hostivic…dlouho jsem je neviděla, tak jsme se alespoň na chvilku než jsem měla večerku užili.