Vítání občánků

 - by dadulka
Delší dobu jsem nic nenapsala…neb jsem byla nachcípaná (rýma a kašel) a tak jsem neměla moc náladu. Taky se mi podařilo to krchnout na mámu i tátu, takže jsme doma marodili všichni.
Máma si libovala, že někdo vynalezl odsavačku rýmy na vysavač…je to rychlé, nebolí to a rýma je pryč. Raději se mnou taky zašla k doktorce, aby si mě poslechla. Ale prý je vše OK a holt jsem zahleněná.
Tak dostávám kapičky do nosu a sirupek na kašlík a je to každým dnem lepší.

Taky jsem byla na vítání občánků u nás ve vesnici. Táta je oficiální fotograf každého vítání, tak holt není na fotkách. Máma mě oblékla zase do šatiček, prý abych byla hezká holčička. No však to pak šlo vesnicí, jaké jsem měla prý krásné šatičky a botičky! 🙂
Máma se bála, že budu pšíkat a kašlat na ostatní miminka, ale držela jsem se. Ani jsem nekníkla. Moc se mi líbily děti ze školky, co měly vystoupení. Byly moc šikovné a doufám, že taky budu tak šikovná a budu vítat za pár let já další mimina.

A co dalšího se u nás děje? No je hezky a tak chodíme dost po venku za keškama apod. Taky u nás byla zase teta Tee. Ta se mnou blbla tak, že jsem dostala záchvat smíchu 🙂