Tak a jsem tady

 - by dadulka

Tak jsem tady! Ségra říkala, že tady můžu napsat cokoliv chci … ona to prý už dělá od narození. No tak se teda taky budu snažit přibližovat vám svět mýma očima. 🙂

1311131716_hc1-foceni-kubicek

Jak ségra už zmínila, narodil jsem se trošku dřív než rodiče čekali. No přece se nebudu od ségry v tomhle lišit. Prostě už jsem chtěl ven za ní a konečně jí vidět na vlastní oči. Slyšel jsem jí víc než dost. 🙂 V porodnici jsem si užíval mámu jen pro sebe a tak jsem zařídil, abychom tam byli trošku déle. 🙂 A když jsme šli konečně domů, tak jsem si usmyslel, že nejlepší bude tuhle rodinku nejdříve pár dní jen pozorovt a tak jsem skoro furt předstíral, že spím a mezitím si na ně dělal svůj názor. Teda řeknu vám…ta ségra..Áňa je snad bůh! Ona skoro všechno umí…to já bych chtěl taky, ale nejde mi to … zatím. Já jí prostě miluju…a ona asi mě..neb mě pusinkuje a objímá a hladí.

1311041821_ibd-kubicek-1-mesic

Máma je taky fajn…hlavně je to moje zásobárna jídla..což je pro mě nesmírně důležité neb jsem velký jedlík. A taky mě přebaluje..to se nikomu jinému moc nechce. Ségra sice tvrdí, že jsem jen její, ale jakmile brečím a nebo potřebuju přebalit, tak jsem prý jen mámy.

Prvních 14 dní s námi byl doma i táta. A tak jsem si užíval spoustu péče a lásky. Ségra si taky zvykala na to, že už není jedináček…to jsem teda koukal, jak umí i zlobit. To budu muset taky časem vyzkoušet. 🙂

Teď k nám chodí samé návštěvy a okoukávají mě. No mě se to docela líbí, protože většinou skončím v něčí náruči a chovají mě. To bych mohl furt. A také mi nosí dárečky…děkuji moc.

Teď už budu muset končit, zavírají se mi očička a už půjdu zase spinkat. Tak se mějte a příště vám napíšu, jak jsem byl na Moravě a jaké byly moje první Vánoce.

1311131658_hao-foceni-kubicek-edit