Svatba Terezky a Donna

 - by dadulka

Tak jsem se dočkala! Konečně byl pátek 3. 9. a to znamenalo jediné….jdeme na svatbu! A ne jen tak ledajakou svatbu…na svatbu Terezky a Donna. Donn je z Indie a teta Terezka má přátele po celém světě, tak to bude opravdu mezinárodní svatba. 🙂

No ale co to dává máma ještě do kufru auta??? nějaké krabice a kytky…to jsou věci..co to bude, co to bude? No na místo jsme dojeli včas..narozdíl od nevěsty 🙂 ale holt bez té se nezačne, že?! 🙂
No máma na nic nečekala a hned šla něco dělat…vyndala krabice a kytky a co to vidím….to bude asi dort! Jojo..máma upekla jako svatební dort pro Terezku a Donna dort. Byl třípatrový a každé patro bylo jiné – vanilkové, čokoládové a oříškové. Za chvilku to měla sestavené a ozdobené kytkama a to jsem s tátou koukala. Podívejte!

Nevěsta byla nádherná, měla šaty ušitý až v Číně a bylo na ní vidět, jak si to užívá. Oba dva s ženichem řekli Ano (I do) a tak jsou svoji. Mě se chtělo spinkat, tak se mnou máma jezdila v kočáru…ale neusnula jsem…nesmí mi nic utéct. Tak jsem popřála osobně a až potom, když se novomanželé fotili jsem si zdřímla. Ale než se šlo dovnitř na raut, tak už jsem byla zas vzhůru. Ano, nebyla to klasická svatba…oběd s polívkou apod. … občerstvení bylo formou rautu a byly takové dobrůtky jako krevety s kokosovou omáčkou, parmská šunka s melounem apod. No já z toho nic nemůžu, tak jsem si alespoň užívala pozornosti…neb jsem byla jediné dítě na svatbě. Ale máma pak večír fňukala, že tahat mě celý den na rukách je fuška (no co no…mám 9 kg no).
No užili jsme si to, dort všem chutnal, já nezlobila a dělala ukázkové dítě (aby si novomanželé pořídili co nejdřív taky takové :)) a odmítla jsem jít spinkat, takže jsem pařila dál v pyžamku až skoro do devíti hodin.

Tak doufám, že si to všichni užili jako já a hlavně ať jsou teta Tee a strejda Donn spolu šťastní!