První plavání v bazénu

 - by dadulka

Už jsem měla s mámou těch veder dost a tak jsme zavolali tetě do Hostivic a požádaly o azyl 🙂 U tety je totiž fajn…nejenom, že je tam stín a zahrada…ale mají i nový bazén!

Prý to bude něco mnohem lepšího než si hrát doma nahatá 🙂
No dojely jsme tam uvařený…slunce pálilo jak blázen. Máma sebe i mě hned převlíkla do plavek. Já mám teda takové divné plavečky….takový neoprenek. No výhoda je v tom, že si nespálím kůžičku na sluníčku…a to bych nerada, protože mám fakt krásně hebounkou 🙂 No a už mě nesla k bazénu…..pomalu nejdřív nožičky smočit…brrrr…co to je? To není teplé jak vana?! No nejdřív se koukám nedůvěřivě…vždyť ta voda je všude kolem! Nějaká mooooc velká vana! Máma mě osměluje kousek po kousku a já se otrkávám. Za chvilku už jsem ponořená až po bradu a ani jednou jsem  nezabrečela…no spíš se mi to líbí. Je to sice vše úplně nové pro mě, ale nakonec se i uvolním a ležím si na vodě a žumlám ručičku..no prostě pohoda. 🙂

Po koupání jsem šla zpátky do plenky a hrála si s tetou…a pak dostala sváču a usnula v kočárku. Spala jsem ale jen chvilku, přišel totiž strejda Péťa a nic mi nesmí utéct. Péťa mě zkoumal skoro vědecky, ale dokonce mě choval a nepustil na zem! 🙂 A nejvíc se mi líbil, když dělal kočičku a mňoukal.
Když dorazil táta, tak jsme šli oba dva do plavek a šup i s mámou do bazénu. To už jsem neměla tak dobrou náladu…no holt se blížil večír a znáte to :). Ale za chvíli už jsem byla zase jak ryba ve vodě a jezdila na tátovi jako na želvě 🙂 No a pak už mě teta přebalila, oblékla a já začala kníkat a pak u mámy usínat. Tak to rodiče sbalili a jeli jsme dom. Doma jsem ale už byla moooc unavená a neměla na nic náladu. Ani na jídlo, takže jsem si pořvala a šla spát. Však ono mi to mlíko neuteče (teda máma neuteče) :).