Pro krásu se musí trpět :) aneb uši propíchlé, oči propláchlé

 - by dadulka

Tak jsme byli s mámou a tátou zas u mé doktorky a dostala jsem první dávku očkování hexavakcíny. No trochu to štíplo tak jsem si brekla, ale jsem šikulka a za chvilku jsem o tom ani nevěděla.

Týden na to mě máma ráno sbalila a vyrazily jsme do Motola. No tam už to znám a nic dobrého nečuju 🙁 Tak jsem si honem schrupla, ale mamka mě vzbudila, že prý se musím trochu probrat a rozkoukat než přijdeme na řadu. No alespon jsem si to tam pořádně prohlídla. Moc jsem to tam nepoznávala, ale to bylo tím, že jsme byly na jiném oddělení – na očním. No a pak jsme šly na řadu a pan doktor si nejdřív chvilku povídal s mámou a pak najednou mě vzala od mámy sestřička a odnesla mě pryč. No ani vám radši nebudu popisovat, co mi dělali. Ale výsledek je, že mám propláchlé oba dva kanálky, jeden byl neprůchodný a proto mi tak hnisalo očičko. No jakmile mě ta ošklivá sestřička vrátila mámě, tak jsem jí to musela vše vypovědět. Spustila jsem a nebyla k zastavení….tak moc mě rozčílili. V čekárně mě máma ještě přebalila..no to víte…ze stresu kadím 🙂 a uplakaná jsem vytuhla až v kočárku. Máma hodila sprinta na bus a jely jsme domů. 
Já raději spinkala, no musela jsem nabrat zas sílu. 

Odpoledne mě mamka vzala k sobě do šátku…a to už vím, že se někam pojede na výlet 🙂 Popojely jsme kousek autobuskem a najednou jsme byly v Hostivicích u tety. No to jsem koukala..strejda Miloš makal na zahradě u bazénu, tak jsem mu to zkoukla…to víte, budu si tam chodit plavat 🙂
No ale pak už jsem moc náladu neměla a střídavě křičela a fnukala…no holt mě ráno těma očíčkama rozhodili. Když jsme se pak chystali s mámou a tátou domů, tak jsem byla zas hodná…takže teto neboj, já příště přijedu a nebudu na tebe jen křičet! 🙂

Ve středu jsme ráno s mámou vyrazily neznámým směrem. Tady jsem ještě nebyla…poliklinika Repy. Tam jsme šly na ORL, byl tam sympatický pan doktor, který na mě mluvil francouzsky…na mámu česky 🙂 Nejdřív mi nakreslil na každé ouško tečku a všichni na ty tečky koukaly..a pak zrada! Něčím mi ouško potřel a vytahl velkou jehlu a píchnul mě do ouška…jauuuu. A ještě jednou na druhé straně…jauuu. No ještě, že mi máma držela ruce a sestřička hlavu..já bych ho tak ráda kousla! Ale pak mě máma pochovala a já na to snad i zapomněla. Byla jsem v pohodě. 
Pan doktor mi ouška několikrát zkontroloval a domů jsem odcházela jako pořádná holčička – s naušničkama! Ty jsem dostala od tety z Brna a jsou moc krásné…no však su malá parádnice. 

Koukněte na fotku (no táta mě fotil zrovna po jídle, tak mi ještě teče mlíko z pusy a nemám moc inteligentní výraz no):
PS: Taky nás navštívila novomanželka teta Dikobraz…to je ta, které jsem byla na svatbě.