Podzim ve znamení změn – 2. část

 - by dadulka

Jak jsem již psala, podzim byl pro mě ve znamení velkých změn. První změna byla školka…a druhá velká změna pro mě je můj bráška Kubík!

Narodil se nečekaně, rychle a zrovna když jsem já byla nemocná. Měla jsem laryngitidu a ještě zánět středního ucha. 🙁 V tu neděli (13. 10.) odpoledne mamka už tušila, že bude zle a tak rychle s tátou chtěli ještě nafotit mě s mámou. Mě se ale fotit zrovna moc nechtělo 🙁 ale nakonec nějaka hezká fotečka přece jen vznikla. Večer mě po koupání a pohádce táta odvezl k babičce na Hůrku. To jsem ještě nevěděla, že tam zůstanu delší dobu.

1310131456_hs7-tehulka-a-anicka-edit

Bráška přišel na svět v noci na pondělí (14. 10. ve 2:31 hod.) a od první fotky co jsem viděla ho miluju. Je to ten nejúžasnější brácha na světě! Je tak milej a hezkej. Je dokonce lepší než kdyby byl ségra 🙂 Už jsem zapomněla, že jsem bráchu nechtěla a furt doufala jen v ségru. Kubíček je můj miláček.

1310251754_iak-jakub-gregr

Kubíček měl nějaké problémy a já brala antibiotika a snažila se sbavit kašle, abych ho mohla jít navštívit, jakmile to bude možné. Zatím za ním mohla chodit jen maminka a táta. Ten mi alespoň vždy ukázal fotky a chodil za mnou za babičkou a dědou. Po týdnu o víkendu konečně dali mamince Kubíka na pokoj a mohli jsme přijet na návštěvu. Byla jsem trošku mimo, ale Kubíčka jsem si hned zamilovala. Hladila jsem ho a dokonce pochovala. Babička si ho taky pochovala a všichni jsme byli rádi pohromadě. Další týden jsem už za maminkou a Kubíčkem jezdila s tátou a jednou dokonce jsme vzali maminku vyvenčit ven do parku. To jsem si ji mohla taky chvilku užít pro sebe.

1310201547_htw-jakub-gregr

A pak mě jednoho dne táta vyzvedl po obědě ze školky a jeli jsme společně pro maminku a Kubíka do porodnice. No a od té doby mám bráchu doma! Je to můj velký mazel…furt ho pusinkuju a hladím. Mámě pomáhám koupat, dávat dudlík, houpat a už ho umím i sama chovat. Je to super mít brášku! A Kubík je prostě ten nejlepší. Jenom bych teď nejradši nechodila do školky a byla jen doma s mámou a Kubíkem. Tak je to trošku boj se mnou teď. Ale já se brzo polepším a budu zas hodná holka „)

1310211703_i6x-jakub-gregr

Odteď sem tedy budeme psát příspěvky s bráškou dohromady, neboť i on má co říct a o co se s vámi podělit.

1310241755_iai-jakub-gregr