Na oslavě 1. narozenin mimi Péti

 - by dadulka

Tak už ani mimi Péťa není kojenec ale batole! 1. 1. 2012 ji byl rok! Tuhle důležitou událost oslavila nejdříve se svou rodinou a pak o jednom víkendu pozvala mě s mámou a tátou a pak mimi Emmu s rodiči.

Péťa bydlí až v Příbrami, takže jsem si doma dala jen malý oběd a cestou v autě si dala polední spánek. Bez toho jsem otrávená a unavená, takže pro dobro mé i rodičů chodím každý den spinkat. A tentokrát jsem se musela prospat, neb na oslavě budu nejstarší a musím to všem ukázat (co je brzy čeká) 🙂

Cestou se pořádně rozsněžilo a sněžilo a sněžilo až se táta bál, jak odjedem pak dom. Dorazili jsme jako první a já měla tak klid prozkoumat Pétiný hračky.

Kdo si myslí, že by mě už tyhle hračky nebavily, je na omylu…já ocením i chrastítko. Ale nejlepší byl stoleček, který dělal různé zvuky, mačkala jsem co jsem mohla a hlavně rychlostí blesku.

Když dorazila i Emma tak Péťa dostala dost….téměř stejný jako jsem měla já na své první narozeniny! To jsou věci!

1201211512_frl-peta-bursikova-1-rok

Byl z jogurtu, ricotty a jablíček a byl moooc dobrý. Snědla jsem svou porci a ještě téměř celou máminu.

Pak jsem předala Pétě dárek a hlavně jsem jí dala pořádnou pusu:

1201211617_fsg-peta-bursikova-1-rok

Emma na to jen koukala:

1201211520_frw-peta-bursikova-1-rok

No vydrželi jsem si hezky hrát celé odpoledne, rodičovstvo kecalo a bylo to fajn.

1201211634_ft0-peta-bursikova-1-rok

Pak ale začala Emma kňourat a bylo rozhodnuto, že se musí dom spinkat. Tak jsme se rozloučili a nasedli do auta a jeli krokem domů. Ono totiž fakt hodně nasněžilo…a možná i proto, jsem celou cestu dávala pozor a neusnula.

Tak za pár týdnů u mě Péťo!