Moje první svatba…

 - by dadulka
Tak a je konečně hezky!
A jak jsem si toho všimla? No máma mě mín nabaluje a v kočárku už taky nemám tolik vrstev 🙂 Pak mi dává plínku proti sluníčku a v poslední řadě vyrážíme furt někam na výlety.

V sobotu jsem byla na své první svatbě! Teda byla jsem jen jako divák, jako nevěsta prý budu jednou až vyrostu…říkala máma. Této nevěstě to moooc slušelo…vůbec bych tetu dikobraze nepoznala. Já teda taky byla oháklá – šatičky, punčošky, čepičku od tety a botičky! No koukněte na fotku!
Obřad jsem prospala, takže nedošlo ke křičení „neeee“, které se mnou máma nacvičovala. 🙂
Probrala jsem se až když se vzali a tak jsem alespon mohla osobně pogratulovat tetě i strejdovi. Pak jsme čekali ještě na focení. Vše bylo v krásném parku, tak se dalo před sluníčkem utéct do stínu, takže jsem se nespálila. Pak mě mamka ještě přebalila a nakrmila..při krkání u táty jsem si trošku poblinkala ty mý krásný šatičky….tak mě máma převlíkla do pohodlnějších tepláčků a jelo se. Cestou jsme se stavili v Příbrami na oběd…tam už jsem zase spala..ale indickou stravu jsem pak ochutnala od mámy z mlíčka a mnam mnam. 🙂
Večer jsme pak byli u Lucinky…strejda Beny měl narozeniny, tak jsme to slavili. Moc jsme si s Luckou nepokecaly…bud chtěla jíst a nebo brečela…to já jsem si vyhrála i pod její hrazdičkou 🙂 hehe
Ale jakmile jsem usnula, tak mě odnesli rodičové do postýlky a prý mě hlídala nějaká chůva či co…no když mi vypadl dudlík a já pobrekla..tak tu byli v cukuletu..takže to asi funguje 🙂

V nedělu odpoledne jsme sedli do Fábišky a jeli na výlet. Furt nás sledovalo jiné auto..a až potom mi máma řekla, že to byla Kačenka s rodiči v tom autě…jeli totiž s námi.
Kačenka už je velká holka..takže v kočárku nejezdí…ale nese se 🙂 Nejdřív nějak trucovala, ale pak už byla v pohodě. Já zase většinu prospala.
Byli jsme v nějakém skanzenu…no probrala jsem se a bylo to tam hezké..jezdil tam i vláček. No kešku jsme našli i když to chvilku trvalo a jelikož už bylo hodně hodin, vyrazili jsem domů.