Letní horké dny na Moravě atd.

 - by dadulka

Tak a jsou tu vedra, že bych žízní padla 🙂 Naštěstí máma má mlíka dost a tak žízní netrpím. Ale míň mě oblékají…teda občas si hraju i nahatá! 

Mám za sebou další kontrolu – 7.6 kg a 61.5 cm! No jsem prostě kus! Nevím proč, ale furt mi dávají nějaké včeličky…prý očkování. No naštěstí to bolí vždy jen chvilku a máma mě za to pochová a uklidní.
Jednoho dne jsme jely s mámou do vedlejších Hostivic…že prý prababička s pradědou nečekaně přijeli na pár dní. No tak to se ví, že jsem byla hodná holčička…vůbec jsem neplakala…až když mě máma sbalila, že jdem dom..komu by se taky chtělo dom, když mají super bazén. Jenomže mě tam máma ještě s sebou nevzala…prý příště. Tak doufám, že to bude brzy a vyzkouším své nové plavky. 🙂
A taky budu od září chodit do školy….teda do školy plavání :)) ale s mamkou..sama neeee. Byly jsme se tam spolu podívat a vypadá to super, i když z těch všech dětí kolem a křiku mi bylo spíš do křiku:)

Mám za sebou poslední rehabilitaci….prý teď budu už jen cvičit s mamkou na balonu a makat na bříšku..no řeknu vám, na balonu je to větší sranda. 🙂
A kontrola na neurologii dopadla dobře – jediné co mám zlepšit je otvírání pěstiček, ale vše prý přijde. Tam teda ještě půjdu v říjnu..tak slibuju, že do té doby pěsti nebudou.

Jednoho večera mě mamka vykoupala, oblékla a po krmení nedala do postýlky, ale do autosedačky….Co se to děje? křičím..ale máma s tátou pobíhají sem a tam a neodpovídají. Máma dává věci do tašek a táta to nosí do Fabišky…ahaaa..my někam jedem. No kam, to jsem zjistila až ráno. K babičce na Moravu. 🙂 A já celou cestu i přesun do postýlky prospala! 
Tam jsem byla středobodem vesmíru 🙂 babička mě chovala…Staňka mě chovala…a dokonce už ani děda se nebál. No a k tomu všemu jsem viděla kus světa s mámou a tátou. Vzali mě do Olomouce, kde nás provedl Tomáš; pak do Zlína, kde mi koupili jídelní židličku; pak do Luhačovic a nakonec jsem byla na procházce s malým Filípkem! To vše jsme stihli…a k tomu samozřejmě odlovili x kešek.
Jo a podstatné bylo, že jsem byla celou dobu mooc hodná holčička. Chodila spát bez odříkání, spala celou noc a furt se smála. Fido už si taky zvyknul, že nesmí do postele a s radostí mi olízal nožičky 🙂 Však já mu to jednou vrátím! No prostě babička má za to, že jsem hodná (hehe) a nebude mámě a tátovi věřit až si budou stěžovat. Můj ďábelský plán mi vyšel :)) hehe. Jo a někde jsme píchli můj kočár…zřejmě v Olomouci…ale naštěstí šikovný pan Nikl to spravil, tak můžu zas drandit.
Cestou dom jsme se zastavili u tety v Brně, tak si mě alespoň na chvilku taky užila. 🙂