Krátké zprávy z mého každodenního života

 - by dadulka

Venku je zima, že by psa nevyhnal….ale mě s mámou tam uvidíte téměř každý den. Prý se musím vyvětrat a taky se občas někam dopravit 🙂

Nedávno jsme byly s mamkou v Příbrami za tetou Dikobrázkem. Narodila se ji 1. 1. holčička Péťa, tak jsme se jely na ni kouknout. Byla to moje první cesta autobusem.
Začátek nebyl zrovna růžový, neb mamka musela dát kočár dolu do zavazadlového prostoru sama a ještě se mnou v náručí. 
Cestou jsem byla hodná…byla jsem probuzená a tak jsem se rozkoukávala a tulila se k mámě. Druhou půlku cesty jsem jedla banán a zkoumala co kde je. No máma říkala, že jsem hodňoučká.
V Příbrami jsme vystupovaly samy, tak zase máma musela kočár vyndat sama – autobusák ani nevylezl z busu. Příště prý jedu v šátku.

Malá Péťa je kouzelná, je to takový malý uzlíček co občas brečí….teda já brečím trošku víc nahlas a vydatnějc…ale to se Péťa všechno ještě naučí. Byly jsme i na procházce a bylo to fajn.
Navečer nás vyzvedl táta a jelo se dom. Pěkný celodenní výlet. Zas někdy přijedem teto!
Také jsem byla s mámou na oslavě prvních narozenin sestřenky Elišky. Táta je doma po operaci a tak jsme jely samy. Byla tam i babička s dědou a bylo to fajn.
Eliška s Terezkou jsou hodné a vzaly mě mezi sebe a hrály jsme si. Eliška dostala spoustu dárečků a teda nevím nevím, zda je uhlídá před Terezkou a jejich „znárodněním“. 🙂

Eliška měla ovocný dort s piškotem a želatinou a mě teda jelo spíš jen to ovoce a želatina….no to jsem zvědavá, co budu mít za dort já.
Děda fotil a tak se můžete podívat na nějaké fotečky v galerii.
A příště tam budou z moji oslavy!!!