Konec trápení s prstíčkem

 - by dadulka
Tak a máme to za sebou 🙂 řekla máma ve středu poté co jsme byly spolu v Motole. Paní doktorce se můj prstíček líbil, prý se dobře hojí a časem zmizí zarudnutí i tvrdá bulka, co tam ještě mám. Rentgen vyšel taky dobře a na kosti nic nemám. Jinak se mi to vůbec nelíbilo..máma mě držela ručičku a prstíček od ostatních prstíčků a ještě mě musela zalehnout loktem, já totiž strašně řvala a mlátila s sebou sem a tam. No nakonec se podařilo 🙂
Takže pokud se nic s prstíčkem nevyvrbí (a pevně doufám, že už ne), tak do Motola už nemusíme a kapitola prstíček je uzavřená.

Tento týden jsme taky byly s mámou na neurologii na Butovicích. Na vyšetření musí všechna předčasně narozená miminka, takže i mě to neminulo. Paní doktorka si se mnou dělala co chtěla….zkoušela na mě kde co – kladívkem mě protukávala, šimrala mě, cinkala klíčema, zkoušela se mnou chodit a jak se leknu když mi podtrhne podložku apod.
No dle doktorky jsem OK, nevypadám prý vůbec na nedonošence (mám prý krásné tlusté tváře 🙂 – však se taky snažím mámě vždycky vypít všechno mlíko), nicméně říkala, že mám trochu ztuhlé svalstvo či co a tak nás poslala na rehabilitaci. Budeme cvičit Vojtovu metodu a máma se těší, že se zas něco naučí.
Tak snad to s mámou zvládnem a za dva/tři měsíce až půjdeme na kontrolu, tak bude mít paní doktorka radost 🙂