Kámoška Lucinka, první keška a setkání s pra-prarodiči

 - by dadulka
Tak se konečně narodila Lucinka! Nechala na sebe pěkně čekat, na to, že jsme se měly narodit téměř stejně, tak nakonec máme mezi sebou 2 měsíce rozdíl. Ale Lucík je kámoš a tak je v podstatě stejně velká jako já ted 🙂 Narodila se totiž pěkně vypapaná – 4.33 kg a 53 cm. Já mám ve svých 8 týdnech 4.8 kg 🙂 
Kdo neví, tak Lucinka bydlí hned nade mnou, takže se těším, jak si budeme společně hrát a vymýšlet jak pozlobit naše rodiče. 🙂

Na Velký pátek mě rodiče sbalili do auta a vyrazili jsme do světa. Já jsem teda zase vytuhla. Nevím, jak to dělají, ale jakmile mě dají do autosedačky, tak se mi chce hrozně moc spinkat a usnu. Probudila jsem se až ve Zdicích. Rodiče tam se mnou hledali nějakou kešku či co. No nakonec jsme ji společně našli a já mám zapsanou svoji první kešku :)) Už se těším na další, třeba někde v přírodě.

V sobotu jsem poprvé viděla svoji prababičku a pradědečka. Byli jsme totiž zase u tety v Hostivici – tam už to znám. Asi se něco slavilo, neb se tu sešli všichni – babička, dědeček, strejda s holkama, teta s Milošem a klukama a prarodiče. Měla jsem na sobě poprvé punčocháče, šaty a dokonce botičky! To asi, aby viděli, že jsem holčička a ne kluk!
Nejdřív jsem spinkala a nechala se chovat, pak mě ale začaly trápit prdy a tak jsem řvala a nechtěla ani papat. Ale dlouho jsem to nevydržela a zase jsem byla hodná holčička a s tetou jsem i pásla koníčky.