Jaro dle Kubíka a Aničky

 - by dadulka

Nějak jsme se ségrou zapomněli sem psát. Máme totiž furt něco na práci a nebo jsme nemocní.

1405171652_Hen--anicka-a-kubicek

Od Aničiných narozenin jsme byli několikrát za babičkou a dědou na Moravě, ségra se rozjezdila pořádně na kole a je z ní zdatná cyklistka a já jsem se naučil otáček na bříško a na záda.

1403291413_Ho9--prochazka-kolo                1405160709_Itr--anicka-a-kubicek

Když mi bylo půl roku, tak jsem začal jíst rozmixovanou zeleninu a poté i ovoce. Nejdříve mi to teda moc nejelo, ale nakonec to máma pochopila, že to chci mít pořádně rozmixovaný bez sebemenšího kousínku a pak to sním. Chutná mi zatím vše, na nic nejsem alergický. Ovoce to mi už tolik nejede, ale nakonec ho taky nějak sním. Holt nic jiného mi nezbývá…máma mi dává míň a míň kojení a umělé mlíko z lahve teda fakt nechci. 🙁

1404031714_Hpd--anicka-a-kubicek

Z lahve mě taky nutí pít vodu….vůbec mě to nebere, tak si dám asi načas .. do léta a veder daleko. 🙂

A co ty ségra?

No Kubi…já chodím přes týden do školky přece. Každou středu si mě vyzvedává pražská babi či děda a jsem u nich, pohraju si se sestřenkama a ve čtvrtek ráno mě děda odvede zas do školky. A odpoledne mě i Lucinku vyzvedává ze školky táta a odváží nás do Sokola na cvičení. Ze cvičení nás zas vozí domů strejda Beny.

1404051009_Hqx--s-lucinkou-venku

Každý večer pak blbnu s tátou až se máma zlobí, že moc vřískáme a něco se stane. Taky to většinou končí brekem 🙂 ale oba dva se rádi škádlíme a blbneme spolu.

Taky už nespím v pokojíku sama, ale s Tebou Kubíku. Máma už nemohla vydržet to tvoje věčné buzení co půl hodina v noci a přestěhovala Tě do našeho pokojíku. A ty teď trochu lépe spíš. Ani mě nebudíš. Máma za Tebou chodí a vždy Tě hned utiší. Ale jako už by jsi mohl spát celou noc, co říkáš brácha?

To teda nevím ségra, já to uspávání nemám rád…v postýlce mě to vždy tak namíchne, že tam mám být sám, že začnu řvát a řvu a řvu…klidně hodinu. Naši to furt zkouší..prý necháme ho vyřvat a on to pochopí, že má jít spinkat…ale já se teda bráním fest. Jako nevím, proč by mě jako nemohli nosit a uspávat v ruce…prý jsem těžký a už velký…prdlajs..já jsem furt malý mimino a chci MÁMU!