Další zprávy aneb furt se něco děje

 - by dadulka

Co se za poslední dva týdny u nás událo?

Byla jsem s mámou v Práglu kouknout na Anežku od tety Kláry, pak u mámy v práci. Tam se mi moc nelíbilo…všechny tety se na mě seběhly a já břečela. Ale po půl hodce už jsem se otrkala a byla v pohodě.  Dokonce jsem pak vytuhla u tety Lucky v ruce. 🙂

Byli u nás na návštěvě Sushíci s Kačkou, teta Lenka s Verunkou, teta Dikobraz s Martinem. 

Taky k nám domů přišla babička a dědeček – babi mě zas povozila v kočárku po Chýni a děda hodnotil moje faldíky 🙂 No jsem takový malý Mischellinek.

Byli jsme na procházce s kronikářem v sousedních Hostivicích na Litovické tvrzi…tam mě máma nosila v šátku a vůbec mi nevadilo, že jsem byla pokaděná až za ušima 🙂
Taky jsme se byli celá rodinka projít po náplavce a na Petřín s Drtičem a jeho americkou novomanželkou  Shawnou. Já byla celou dobu spokojená v kočárku, vyjela jsem nahoru na Petřín lanovkou a tam za odměnu dostala najíst 🙂 Na rozhlednu jsem ještě nešla..prý až budu sama ťapkat.

No a mezi výlety si hraju doma s hrazdičkou, čtu si knížku o zvířátkách, drandíme s mámou a tetou Marky s Lucíkem po Chýni. Taky jsem se naučila večer usínat bez protestů…teda nevím jak to máma s tátou dělají, ale večer jsem už tak unavená, že u večeře zpravidla usnu. Maximálně se pak vzmůžu na jeden protest..ale dudlíkem mě vždy ukecají a já si spinkám do čtyř..někdy i do šesti do rána.