Další pochůzky po doktorech…

 - by dadulka
Kromě Motola, kam chodím s mámou kvůli prstíčku…tak jsme spolu byly na Butovicích na kontrole kyčliček. Pan doktor byl showman a užíval si plnou chodbu mamin. 
Zval si dovnitř vždy 5 mamin najednou a vyšetření bylo během 2 minut hotové.
Dle ultrazvuku mám kyčličky v pořádku, ale jelikož jsem byla dnem pánevním, tak prý je to rizikový faktor, kvůli kterému doporučuje široké balení. No co…máma mi stejně dává látkové pleny..takže není problém. To jiné maminy (doporučil ho totiž všem 🙂 z toho byly rozladěné a dělaly, že je to šílený problém dát přes papírovou plenu normální látkovou.

Do Motola chodíme ted dvakrát týdně…vždy mi ručičku zkouknou a převážou. Mám dál papat ty antibiotika a chodit na kontroly.
Máma s tátou mi taky koupili probiotika…prý mi po nich bude líp..zejména bříško mě nebude tolik bolet a průjem snad přestane. No uvidíme.

Máma s tátou taky asi neví už co si na mě vymýšlet…dneska (středa) jsem jeli neohlášeně k dětské doktorce a zpátky. No já to moc nechápala…přece jsme tam byli předevčírem…no a pak když jsem se vzbudila v ordinaci, tak jsem slyšela, jak máma říká doktorce, že mi našla na ručičce další bouličku. Na té stejné ručičce co mám ten můj bolavý prstíček. Tak prý na to má doktorka kouknout, zda to je to samé nebo ne. No museli mě zase svlíknout, že! To mě vždycky tak rozčílí. At se někdy svlíknou pro změnu oni!
No doktorka zkoukla a řekla, že je to reakce na očkování na tuberkulozu, co jsem dostala ještě v porodnici. Mámě a tátovi se ulevilo a sbalili mě a jeli jsme zas dom.

Jinak mimo doktorů už zkoumám a pozoruju svět kolem mě. Už jenom nespinkám a nebrečím..ale upřeně koukám a mozek šrotuje. A včera jsem poprvé zaregistrovala kolotoč nad houpačkou..visí tam nějaká zvířátka..barevná…no musím je pořádně prozkoumat. A kromě ksichtů se už i směju…máma si se mnou povídá a dělá různé blbosti a já se na ni za to občas směju. A když přijde večer domů táta..tak se mnou taky blbne…no snad z toho nezblbnou rodiče moji 🙂