Červenec byl ve znamení návštěv

 - by dadulka

Když jsme se vrátily od moře, tak jsme jako první museli hned jet za pradědečkem na chatu. Když jsme tu totiž nebyli, tak měl narozeniny – a prý mu je 90! Já si teda vůbec neumím představit, kolik to je, ale asi o hodně víc než kolik je mě.

1207051511_h54-na-chate

Maminka mu upekla dort, vzali jsme pražskou babičku s sebou a jeli jsme na chatu. Bylo krásně teplo a tak jsem si tam mohla hrát s vodou z potoka. Umyla jsem motorku a taky jsem zalila všechny kytičky.

1207051601_h5g-na-chate

Bylo to fajn a užila jsem si to. Pradědečkovi přeju ještě jednou všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví a spoustu elánu!

 

Další na řadě byla návštěva u mimi Péti v Příbrami. Bylo strašný vedro a tak jsme se vydali na procházku k rybníku. To vám byl mazec…tam vám mají tolik kaprů, že když hodíte kus rohlíku, tak ani nestihne dopadnout do vody. Ryby vyskakujou a perou se, no jako by se ta voda vařila a nebo to byly piraně. Cestou jsme samozřejmě nezapomněli se zastavit na zmrzku…mňam.

1207061546_h6h-u-bursiku

 

No a do třetice jsme byli pozvaní k Anežce na grilování. Anežka bydlí v domečku u nás v ulici a má ještě malou sestřičku Elišku. Bylo vedro, ale Anežka to má pořešený….má na zahradě bazén, pak trampolínu a ještě houpačky a skluzavku. Jenom jsem netušila, že když sjedu po skluzavce nahatá, tak to bude tak bolet!

1207081722_h78-u-vratnych

1207081626_h6v-u-vratnych

Celé odpoledne jsme si s Anežkou hezky hrály, rodiče o nás skoro nevěděli a ani se mi pak nechtělo moc domů. To je tak vždycky…když se mi někde moc líbí, tak to uteče nějak moc rychle. 🙁