Bylo mi 9 týdnů, mám za sebou další výlet a znám pár dalších tet

 - by dadulka
Tak uběhlo zase pár dní a bylo mi 9 týdnů. Byla jsem na kontrole u své dětské doktorky a prý mám už 5,5 kg a 55 cm. Sestřička to komentovala, že prý asi mámu sežeru 🙂 No samou láskou bych ji snědla 🙂 (jako tátu)

Taky jsme s mámou byly na rehabilitaci….no mě se tam nějak líbilo, vůbec jsem nekřičela a na paní terapeutku se krásně smála. Až když mě máma pak zas oblékala, tak jsem spustila…no holt to nemůže mít tak zadarmo, že?! 🙂 Ale nakonec prý nemusím moc cvičit, neb prý jsem šikovná holčička a dělám vše jako správné 2měsíční mimi. Vůbec prý tam nevidí nějaký problém a tak jen mámě ukázala jeden cvik, abych povolovala nožičky a zvedala je. Prý to budeme spolu cvičit každý den, tak už se těším.

Co se návštěv týče, tak tu byla teta Klára. Měla mimi v bříšku, prý to bude kámoška Anežka až se v květnu vylíhne…no to jsem zvědavá jaká bude 🙂
Taky tu byla teta Ivanka na rychlé návštěvě. Musí někdy přijít i s Toníčkem, abychom se seznámili.
V sobotu jsem zažila také první grilování. Táta zahajoval letošní sezónu. Přišli Benešky s kámoškou Lucinkou a ještě přišla teta Věra. To je máma tety Markéty. Přiletěla se podívat na svou vnučku Lucinku. A aby si to opravdu užila, tak dostala na starost nás obě dvě 🙂 (kecám…to bylo jen pro foto…dostatečně ji zaměstnala Lucinka 🙂

Co se výletů týče, tak jsme s mámou a tátou jeli někam autem a tam mě dali do kočárku a jezdili se mnou po poli, lese a cestách. Mě se to asi líbilo, neb jsem furt spinkala.
No byly jsme venku dlooouuuho a pak jsme šli ještě nakoupit a večír jsem z toho byla úplně vyřízená a nemohla samou únavou usnout. Tak jsem dala mámě a tátovi co proto!
Holt si na výlety ještě musím zvyknout.