A přijela mi babička!

 - by dadulka
V pátek (26. 3.) jsem zase s mámou byla v Motole. Tentokrát to bylo nějaké celé rychlé. Spinkám si v kočárku, máma mě totiž hezky vozí sem a tam na chodbě..to se mi líbí 🙂 a hned po 8. hodině nás volají dovnitř. Hned jsem na stole, sundavají mi obvaz z té mé ručičky a paní doktorka (tentokrát stejná co minule) mi ho okoukává a ohmatává.
Pak říká něco o tom, že to vypadá, že antibiotika zabrala a hojí se to dobře a už mi to nebudou zavazovat. Máma mi má ručičku mýt a promazávat mastným krémem, aby se kůžička dobře hojila. No hned je to lepší, když si můžu mávat rukou jak chci a nemám ji takovou velikou 🙂 Ale stejně na ni mám rukavičku…prý si to nemám ohryzávat v puse a taky se máma bojí, aby se mi tam přece jen něco nedostalo.

Antibiotika budu papat jen do neděle a finito, kontrola zase příští týden. No to jsem docela ráda, protože mě pěkně bolí bříško a mám furt průjem. Sice papám ty probiotika, ale zatím se to nelepší. Snad až přestanu teda papat ty antibiotika. Taky se máma těší, že mi nebude muset určovat kdy papat kvůli nim…ono to totiž vůbec nevycházelo do mých normálních intervalů 🙂

No byly jsme s mámou hned hotovy a máma asi někam spěchala, protože mě bleskurychle oblékla a dala do kočárku a pelášila skoro během….no chtěla chytnout autobus zpátky do Chýně. Tak jsem to zvládly i když nebyl nízkopodlažní a nikdo jiný nenastupoval s námi. Tahle návštěva Motola byla superrychlá a byly jsme už v 9 doma.

V sobotu mi přijela moravská babička s tetou na víkend. Viděly jsme se poprvé, tak jsem šla z ruky do ruky a furt mě někdo nosil. To jsem se měla..vůbec jsem skoro neplakala.
Máma se jen trochu bála, jaké prý bude pondělí, když mě takhle rozmazlí…no uvidíme na co budu mít náladu 🙂
Přivezly mi spoustu dárků…mimojiné velikáááááánského medvěda a náušničky…což prý ale znamená, že mě budou propichovat ouška..no nevím sice o co jde, ale moc se mi to nelíbí..čuju zase nějakýho doktora. Teta mi upletla krásný svetříky s čepičkama…ale musím do nich nejdříve dorůst…jsem holt ještě malé pískle.
A taky jsem dostala svůj první dort…tentokrát ho ochutnám přes mlíčko od mamky 🙂