A jsou mi tři týdny :)

 - by dadulka
Dneska (25. 2.) mi jsou přesně tři týdny od narození – teda správně jsem ještě -1 týden..neb jsem se měla narodit až 6. 3., ale to je jedno…důležité je, že se mi zlepšil apetit a tak konečně pomalinku nabírám.

K vyročí jsem porazila svou porodní váhu a mám 3 280 g 🙂 Máma si taky libuje, že už mě nemusí pokaždé krmit stříkačkou. Já si totiž už zvládnu vysát dost normálně z prsu. Už totiž tolik nespinkám a občas čumákuju a pozoruju svět. Při krmení tak vydržím déle vzhůru a hlavně sát. Dokonce už jsem se párkrát sama ozvala, že chci ještě dezert…to takhle půl hodinky po krmení si ležím v postýlce…a nedá mi to spinkat..tak začnu knourat a mám hlad. Tak to mi máma dá ze stříkačky, neb už má většinou odstříkáno.

Už jsem tu také měla první návštěvy…jako první tu byla teta „dikobraz“ Janča s Martinem. Chtěla přijít už do porodnice, ale nepustili ji z práce..tak měla vyjímku na návštěvu doma. No a pak tento týden tu byla pražská babička. Přinesla mi spoustu dárečků, už vím na koho dělat oči, aby mě rozmazloval. 🙂
Večír jsem pak z toho byla celá neklidná a dala mámě víc zabrat. Ke všemu jsme pak ráno jeli k paní doktorce na kontrolu..tak máma byla dost nevyspalá.

A co u doktorky? Prý mám zánět spojivek v levém očičku…tak mi to má máma dál vyplachovat borovou vodou a dvakrat denně mi tam dávat nějaký gel. No to jsem nadšená
🙁 vůbec se mi to nelíbí a tak jim alespon pokaždé hezky vynadám.