A jsou mi 3!

 - by dadulka

Tak si představte, že mi už jsou 3 roky!

A jelikož týden přede mnou se narodila moje sestřenka Eliška, tak jsme ty narozeniny slavily společně u  ní doma. Jsou nám tři…proto 6 svíček na dortu 🙂 Ten nám upekla moje maminka….prý jsme takové dvě kočičky.

1301271605_hrv-oslava-eliska-anicka

Na oslavu k Elišce domů přišla i pražská babi a děda. Dostaly jsme od nich každá pokladnu, takže už můžeme prodávat jako ty ženský v opravdickém obchodě.

1301271548_hrf-oslava-eliska-anicka

Od Elišky a spol. jsem dostala omalovánky a pak hru Člověče nezlob se pro děti. Tak zas budeme mít co dělat s mámou přes den. Máma něco říkala, že se mnou bude ještě půl roku doma a pak snad prý půjdu někam do školky. Už se tam i docela těším. Pokaždé když jdem kolem nějaké, tak se mi líbí, ale máma říká, že bůhví kam se dostanu. To jsem teda zvědavá..neb podle mě musí být školka hlavně barevná a úplně super by bylo, kdybych chodila s Lucinkou a nebo s Eliškou a Terkou.

1301271544_hr1-oslava-eliska-anicka

 

Druhou oslavu jsem měla u babičky na Moravě. Jela jsem tam s tátou na víkend. Mámu jsme nechali doma, neb by se tentokrát nevešla do auta :)) vezli jsme totiž sedačku z mého pokojíku.

Babička mi upekla dort a dostala jsem od nich loutkové divadlo a spoustu sladkostí.

1302021516_hu0-hvozdna

Sněhu bylo jen tak trochu, tak na sáňkování to nebylo, ale zato jsem byla na procházce s Fidem, poklízela ptáčky a hrála si s tetou Staňkou. Taky za mnou došel Ondrášek. To už je velký kluk a má mě moc rád 🙂

1302021658_hvz-hvozdna

Taky jsem byla s tátou na návštěvě u Mafíků. Celou návštěvu o mě táta téměř nevěděl…prostě už ho nepotřebuju a hraju si s holkama sama. Taky jsme s nima šla k jejich babičce na návštěvu – to se táta prý moc divil.

Trochu jsme se s Adélkou a Nelinkou domluvily na tu naší společnou letní dovču….jako co vymyslíme za lumpárny a jak si ochočíme rodiče…ale to vám radši dopředu neprozradím. Počkejte si do července 🙂

 

No a do třetice, když mi jsou ty tři 🙂 jsem měla dětskou party doma. Pozvala jsem Lucinku, Barunku, Anettku, Románka a Kačenku s Kiki. Kačenka s Kiki nakonec nemohly dorazit, ale i tak nás bylo dost…neb každý dorazil s rodičema 🙂

1302101617_h7h-oslava-anicky

Dostala jsem spoustu dárků…největší úspěch slavily boby…ty jsem dostala od Lucinky. Na těch jsem furt chtěla sedět a málem bych na nich i snad spala. Od Romčíka, jediného zástupce chlapů, jsem dostala i kytičku v květináči, tak se o ni teď budu starat a zalévat. Mamka mi upekla krásný dort….představte si, že to byla louka, kde měli piknik Včelí medvídci a Peppa..heh. No já snědla i tu Peppu..byla moc dobrá.

1302101633_h85-oslava-anicky

Měli jsme taky dětské šampaňské a spoustu gumídků, lentilek a jiných dobrot. No ztláskala jsem to pěkně…ale to je jiný příběh 🙂

Party byla moc fajn a už se těším na další…tu bude mít za chvíli Lucinka 🙂

Jo a od rodičů jsem dostala úžasnou kuchyňku!

PS:

Ještě jedna nostalgická fotečka….takhle jsem pózovala při mých prvních narozeninách….pamatujete?

1302101539_h70-oslava-anicky-edit