1. narozeniny

 - by dadulka

Tak už to byl rok, co jsem nečekaně vykoukla z bříška a ohlásila se na svět. Uteklo to ani nevím jak….ani si nepamatuju, že jsem prý furt spinkala a zlobila s jídlem. 

No to je loňský sníh…ale letos jsem už velká holka! Umím chodit podél nábytku (sama se furt bojím), za jednu ruku to taky zkouším, občas mi půjčí lžičku, abych se najedla sama a už mě máma nekojí. Na focení od táty jsem si už taky zvykla a už mu takhle pózuju.

A jelikož narozeniny se mají prý pořádně oslavit, tak jsem slavila hned dvakrát a ještě jedna oslava mě čeká u babičky na Moravě.
V sobotu jsem měla dětskou party, na kterou přišli Lucinka, Ondrášek a Daliborek s rodiči. Dostala jsem dárečky a taky dort od mámy! Byl celý dělaný pro mě, abych ho mohla jíst já a mí kamarádi. Dospěláci měli svůj…ten si dám možná příště 🙂

Party jsem si užila a večer jsem se už těšila na druhý den, kdy bude druhá party.
V nedělu přišla babička a děda a pak taky teta a strejda s Terezkou a Eliškou.
Přinesli mi spoustu dárečků, mezi nimi i můj první dopravní prostředek – motorku. Ještě jsem ale malý pívo a nedošáhnu ze sedátka na zem pořádně. Takže si ji užiju až budu starší a bude venku větší teplo. Dostala jsem taky knížky, krtečkovo puzzle, kostičky a autíčko atd.
No prostě jsem rozšířila svoje krámiště hraček.
Dort jsem měla zase nový od mámy, dospěláci taky měli svůj….no holt ještě moje bříško nemůže čokoládu a oříšky atd.
Terezka mi pomohla otevřít dárečky a Ela to je prostě skřítek usměváček. Pohrály jsme si, ale večer už jsem toho měla dost. Trápí mě totiž rýma a kašel.
Tak to byly moje první narozeniny.
Děkuji všem za dárečky a za návštěvu.